IT

Me 65st andekast inimesest koosnev tiim on kogu Elisa IT-poole eestvedajad. Vastutame selle eest, et kõik maja sees tekkinud head ideed saaksid kiirelt kvaliteetsed ja “homsed” IT-lahendused. Meie ülesanne on olla kursis tehnoloogiatega, mis võimaldavad meie klientidel kasutada parimaid Elisa tooteid ja teenuseid. Meie teha on see, et teenused töötaksid katkematult. Ka väiksem eksimus saab kliendi poolt märgatud. 

Elisa IT-s sünnib igasugu põnevaid asju ja meie juures saad tegeleda erinevate ülesannetega. Saad tulla Elisa IT-sse arendama JAVA’s erinevaid rakendusi ja süsteeme. Arendame tooteid ja teenuseid, mida kasutavad Elisa üle 640 000 kliendi Eestis ning ka naaberriikides. Saad tulla monitoorima Elisa teenuseid ning leida tekkinud kitsaskohtadele lahendusi – oleme meistrid kriisijuhtimises! Saad testida Elisa teenuseid ja tooteid enne kui need klientideni jõuavad. Saad tegeleda erinevate protsesside arendamise ja optimeerimisega. Lisaks saad tegeleda UX-i parendamisega Elisa e-kanalites, mida kasutavad sajad tuhanded inimesed nii Eestis kui naaberriikides. Lisaks pakume majasisest tuge IT-alastes küsimustes, oleme toeks ja abiks oma töökaaslastele.

Töö käib meil nii väiksemates, 4-5 inimesega, kui ka suuremates, 8-9 liikmelistes tiimides sõltuvalt tööst. Alati saab teha tiimides lisaülesandeid ja panustada ka individuaalselt. Kõik sõltub Sinu huvist ja tahtmisest.

Elisa IT-s on kokku 65 inimest, kellest 11 on naised. Juba täna on meil naisi rohkem kui keskmiselt Eesti IT-ettevõtetes – oleme selle üle väga uhked!

Peamised ametikohad siin osakonnas on:

 • Java arendaja
 • IT projektijuht
 • monitooringu spetsialist
 • kvaliteedispetsialist
 • Product Owner
 • analüütik
 • QA spetsialist
 • UX
 • IT kasutajatoe spetsialistid
 • süsteemiadministraator
 • rakendusadministraatorid
 • arveldusspetsialistid
 • andmeaida analüütikud

Miks siin on hea töötada?

Saad kasutada häid ja kaasaegseid töövahendeid.

Saad hea arvuti, töötelefoni, tasuta kõned ja kange interneti, et saaksid teha oma tööd hästi ja mugavalt. 

Saad osaleda täiendkoolitustel ja saadud teadmisi kohe rakendada.

Kuna Elisa IT tegeleb väga palju eri valdkondade projektidega, on meie jaoks väga oluline, et meie inimesed oleksid hästi koolitatud ja saaksid oma teadmisi ja kogemusi kohe projektides rakendada. Saad õppida juurde uusi tehnoloogiaid ning osaleda erinevatel täiendkoolitustel. 

Sul on võimalus teha kaugtööd.

Tiimid töötavad scrum-põhimõttel. Sa ei pea olema alati kontoris, et tööd teha. Suurema tulemuslikkuse tagamiseks võimaldame töötajatel planeerida oma tööaega. PS! Loe ka Elisa tegevjuhi Sami Seppäneni intervjuud Delfi Ärilehes: “Elisa juht selgitab, miks ta toetab väljaspool kontorit töötamist”  

Tiimides on palju know-how'd.

Meid on parajalt palju – 65 – mitte nii palju, et ei jõuaks töökaaslaste nimesid meeles pidada, aga mitte ka nii vähe, et oleks know-how’st puudus. Meie juures töötab tarku inimesi, kes on tegelenud eri IT-projektide ja tehnoloogiatega. Nad kõik jagavad oma teadmisi Sinuga suurima hea meelega.

Meie juures kehtib mentaliteet “eksimine on ok, vigadest õpitakse”.

Meil on “teeme ära!” suhtumine ja tihti juhtub, et hommikul tulnud idee on õhtul laivis. Meie töötajad naudivad positiivset ja toetavat õhkkonda, inimesed saavad üksteisega hästi läbi ja tegutsevad ühiste eesmärkide nimel.

Sul on võimalus enda ideid ellu viia.

Elisas saad olla Sina ise. Ülemused ei ütle Sulle, kuidas täpselt pead oma tööd tegema. Oleme alati avatud uutele ideedele ja head mõtted lähevad meil ka kiiresti käiku. Loome Sulle kõik võimalused, et saaksid oma oskuseid ja teadmisi maksimaalselt rakendada. Sul on vabadus. Sa tegutsed. Sa võtad initsiatiivi. Sa proovid ja katsetad. Ka vigade tegemine on okei. Meiega oled iga päevaga parem, kui olid eile ja saavutad ägedaid tulemusi.

Lubame Sulle põnevat tööd ja palju iseseisvust.

Elisa IT-s ei teki rutiini, sest pidevalt tuleb juurde uusi projekte. Tehnoloogia areneb ja see sunnib end pidevalt arengutega kursis hoidma ja täiendama. Lisaks on tavatööga paralleelselt käimas 3-4 Discovery projekti, kus katsetatakse midagi hoopis uut.

Pakume väga head hüvede ja soodustuste paketti.

Hoolitseme oma töötajate tervise eest, anname lisapäevi puhkamiseks, oleme võimalusel paindlikud tööaja ja -koha suhtes, pakume arendavaid huviringe töötajate lastele ja muid häid töötingimusi. Loe hüvedest lähemalt siit.

Soovime, et iga Elisalane oleks õnnelik ja rahul tööga, mida ta teeb.

Sigrid Savest
“Head töövahendid, paindlik töökorraldus ning rutiinivaba töö annavad Sulle võimaluse end rakendada ja saad tuleviku tarbeks põuetäie oskusi ning teadmisi!”
Toomas Polli, Elisa IT juht